Chemone O firmie Wynajem lokali Oferta Praca Kontakt
Chemone Acider Acider Yellow Yellow Welmax Welmax Tooler Tooler Res-1 Res-1 Red Red Happy Happy Green Green Exert Exert CV-20 CV-20 CV-21 CV-21

GREEN concentrate


Uniwersalny koncentrat przeznaczony do mycia i odtłuszczania powierzchni mającyhc kontakt z żywnością.

Preparat GREEN CONCENTRATE jest stosowany powszechnie przez zakłady produkcyjne branży spożywczej i we wszystkich placówkach żywienia zbiorowego (np. restauracje, stołówki). Używany jest do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością ze względu na technologiczną czystość linii produkcyjnej lub wymogi SANEPID’u.

GREEN CONCENTRATE jest produktem wydajnym, który dokładnie usuwa smary, oleje i inne trudne do usuniecia zabrudzenia mechaniczne. Idealny do mycia ścian, podłóg, maszyn, w tym maszyn z branży spożywczej, wszelkiego rodzaju aparatury.

PRODUKT PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA NATURALNEGO.

GREEN CONCENTRATE jest całkowicie bezpieczny dla człowieka.

Łatwo rozpuszcza się w wodzie. Nie zawiera fosforanów i chlorowanych rozpuszczalników.

ULEGA BIODEGRADACJI.

SPOSÓB UŻYCIA:

W przypadku silnych zabrudzeń preparat można rozcieńczyć z wodą w proporcji od 1 : 10 do 1 : 100. Przy regularnym czyszczeniu mechanicznym maksymalnie 1 : 100. W maszynach czyszczących i urządzeniach ciśnieniowych typu Karcher maksymalne rozcieńczenie 1 : 500. Należy nałożyć na czyszczoną powierzchnię, a następnie ewentualnie spłukać.

PREPARAT POSIADA ATEST Z ZAKŁADU BADANIA ŻYWNOŚCI I PRZEDMIOTÓW UŻYTKU PZH.

PRODUKT PRZEZNACZONY DO UŻYTKU ZAWODOWEGO.