Chemone O firmie Wynajem lokali Oferta Praca Kontakt
Chemone Acider Acider Yellow Yellow Welmax Welmax Tooler Tooler Res-1 Res-1 Red Red Happy Happy Green Green Exert Exert CV-20 CV-20 CV-21 CV-21

TOOLER

Nisko pieniący się, uniwersalny preparat do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni.

TOOLER jest gęstym koncentratem mającym zastosowanie w miejscach, w których nie należy używać środków pieniących się (np. przy użyciu automatycznych maszyn czyszczących) lub do czyszczenia elementów metodą zanurzeniową (np. w różnego rodzaju myjniach, myjkach z podgrzewaną wodą, zbiornikach lub wannach).

Zawiera środki antykorozyjne mimo, że jest stosowany z wodą. Nie wydziela nieprzyjemnych oparów, nie palny, nie zawiera związków kaustycznych.

BEZPIECZNY W UŻYCIU.

Zawiera detergenty usuwające bardzo skutecznie smary, oleje i inne zanieczyszczenia przemysłowe. Idealny do mycia maszyn przemysłowych (np. tokarki).

W przypadku rozcieńczenia koncentratu TOOLER z wodą o podwyższonej temperaturze, zwiększa się efektywność preparatu

EKONOMICZNY

Sposób użycia:

W maszynach czyszczących i urządzeniach ciśnieniowych typu Karcher maksymalne rozcieńczenie 1 : 500. Przy regularnym czyszczeniu mechanicznym maksymalnie 1 : 100.

Pierwsze mycie grubej warstwy zabrudzenia może wymagać stężenia koncentratu TOOLER z wodą w zakresie od 1 : 5 do 1 : 50.

NIE WYMAGA SPŁUKIWANIA WODĄ.

ULEGA BIODEGRADACJI.

PRZED ZASTOSOWANIEM PREPARATU ZALECA SIĘ ZAPOZNAĆ Z TREŚCIĄ ETYKIETY NA OPAKOWANIU.

PRODUKT PRZEZNACZONY DO UŻYTKU ZAWODOWEGO.