Chemone O firmie Wynajem lokali Oferta Praca Kontakt
Chemone Acider Acider Yellow Yellow Welmax Welmax Tooler Tooler Res-1 Res-1 Red Red Happy Happy Green Green Exert Exert CV-20 CV-20 CV-21 CV-21

CV-21

Preparat przeznaczony do odtłuszczania sprzętu energetycznego i mechanicznego oraz usuwania ciężko schodzących smarów z powierzchni metalowych.

Preparat CV-21 posiada doskonałe właściwości czyszczące. Przeznaczony jest do odtłuszczania i czyszczenia urządzeń elektrycznych oraz części metalowych. Wyjątkowy dobór składników  CV-21 powoduje, że można go stosować do czyszczenia nie tylko elementów mechanicznych, ale także płyn w EKO- Myjniach warsztatowych.

CZYSZCZENIE OGÓLNE:

Rozprowadzić preparat na żądanym urządzeniu. Usunąć nadmiar CV-21, a następnie wysuszyć czyszczona powierzchnię.

UWAGA: nie podgrzewać produktu. Używać tylko w stanie schłodzonym.

CZYSZCZENIE METODĄ ZANURZENIOWĄ:

Zanurzyć poszczególne części w pojemniku wypełnionym preparatem CV-21. Usunąć nadmiar preparatu i wysuszyć czyszczone elementy za pomocą sprężonego powietrza- jeśli istnieje taka możliwość.

ROZKONSERWOWYWANIE POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH:

Rozprowadzić preparat CV-21 na karoserii pojazdu za pomocą rozpylacza. Po odczekaniu kilkunastu sekund usunąć warstwę konserwantu za pomocą gąbki lub ciepłej wody pod ciśnieniem.

CZYSZCZENIE SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH:

Za pomocą preparatu CV-21 czyszczenie może odbywać się trzema sposobami:

Czyszczenie miejscowe – na oczyszczone z brudu i kurzu urządzenie (oczyścić za pomocą sprężonego powietrza) nałożyć grubą warstwę preparatu. Następnie osuszyć sprężonym powietrzem.

Czyszczenie metodą zanurzeniową – zanurzyć silnik w całości w CV-21. Następnie wyjąć ze zbiornika i odsączyć nadmiar preparatu. UWAGA: Nie podgrzewać preparatu!

Czyszczenie rozmontowanych części – zanurzyć poszczególne części silnika w pojemniku z preparatem, po wyjęciu osuszyć sprężonym powietrzem.

Preparat CV-21 jest silnie działającym środkiem odtłuszczającym w stosunku do smarów, natomiast dla człowieka i jego środowiska jest całkowicie bezpieczny.

OSTROŻNIE ! Produkt palny. Stosować w pomieszczeniach o dostatecznej wentylacji.


POSIADA ATEST PZH.

PRODUKT PRZEZNACZONY DO UŻYTKU ZAWODOWEGO.